در این بخش از سایت آکاایران طرز تهیه انواع اسموتی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد

اسموتی رژیمی به عنوان یک میان وعده و یا وعده ی غذایی می تواند مصرف گردد زیرا دارای کالری است و به علت اینکه سرشار از ویتامین ها و فیبر و هم چنین فاقد چربی است، می تواند احساس سیری را در کسانیکه دارای اضافه وزن هستند به وجود آورد

اسموتی اسفناج

طرز تهیه اسموتی

اسموتی اسفناج که در اینجا از آن به عنوان اسموتی رژیمی یاد کردیم ،طعمی دارد که شاید مورد پسند خیلی از افراد نباشد اما می توانیم با استفاده از میوه های دیگر طعم بی نظیری را در آن ایجاد کنیم و واقعا اگر قصد شما کاهش وزن است دیگر نباید زیاد خود را درگیر طعم نمایید .یک دوره ی دو هفته ای را در نظر بگیرید که هر روز یک فنجان از این اسموتی می نوشید و البته برنامه ی غذایی تان هم مثل قبل است ، البته کمی باید مصرف بستنی و تنقلات و هم چنین برنج و ماکارونی را کم کنید و در این صورت در پایان این دو هفته متوجه ی تغییر وزن خود خواهید شد .

آموزش تهیه اسموتی اسفناج

اسموتی اسفناج به نام اسموتی سبز هم شناخته شده است ، یکی از میوه هایی که طعم دلنشینی به این نوشیدنی می دهد موز می باشد . دقت کنید که برای تهیه ی اسموتی رژیمی به مواد زیر نیاز دارید :

برگ های تازه و ترجیحا سبز روشن اسفناج – یک بشقاب

اب پرتقال – نصف لیوان

موز رسیده شیرین- یک عدد

قطعات یخ

 

 نوع دیگری از اسموتی رژیمی هست که بسیار خوشمزه و معجزه ای برای لاغری است و آن اسموتی جعفری و لیمو می باشد که در ادامه طرز تهیه آن را نیز توضیح می دهیم.

اسموتی جعفری و لیمو

طرز تهیه اسموتی موز

طرز تهیه انواع اسموتی

اسموتی برای لاغری یا همان اسموتی جعفری و لیمو معجونی جادویی است که برای از بین بردن چربی های اطراف شکم و در نهایت کوچک کردن شکم بسیار موثر است.

با تهیه و نوشیدن این معجون ساده به مدت فقط پنج روز قادر خواهید بود به اندازه سه کیلوگرم از وزنتان بکاهید!

 دانشمندان با تهیه معجونی جادویی توانستند چربی های اطراف شکم را با نوشیدنی گیاهی از بین ببرند.

 براساس نتایج یک مطالعه که انجام شده است، نوشیدن روزانه یک لیوان از این معجون با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را دست کم 40 درصد افزایش می دهد.

مواد لازم برای تهیه اسموتی جعفری و لیمو:

  1 دسته جعفری

 1 لیمو

 1 لیوان آب

 جعفری ها را ساتوری  کنید و با اضافه کردن آب لیمو و سپس آب این معجون را با معده خالی هر روز بنوشید، اما فقط برای پنج روز. سپس، شما باید یک استراحت 10 روزه به بدنتان بدهید و برنامه را دوباره از ابتدا آغاز کنید.این معجون برای سوزاندن کالری استفاده می شود و ویتامین ها و مواد معدنی را به بدن می رساند، و علاوه بر این، با استفاده از آن شما می توانید سه کیلوگرم کمتر از پنج روز کاهش وزن  داشته باشد.

امیدواریم با طبخ و صرف این اسموتی های خوشمزه، لذت کافی را برده و تاثیر شگفت انگیز لاغری آن را در خود مشاهده کنید.

نوش جان